Competitie · Qatar

Qatar Stars League

9 clubs · 29 spelers · 4 landen op het WK

De 9 clubs van Qatar Stars League stuurden 29 spelers uit 4 landen naar het WK 2026, samen goed voor 4 doelpuntbijdragen. Qatar Stars League staat 11e in ingezette spelers. Bekijk hieronder alle WK-ranglijsten van Qatar Stars League.

3
Doelpunten
1
Assists
3.539
Minuten
6
Kaarten
0
Strafschoppen

Topclubs

doelpunten + assists van de clubs

Sterren of spreiding?

elke stip een speler · grootte = minuten · kleur = positie
KeeperVerdedigerMiddenvelderAanvaller

Clubs

gesorteerd op doelpuntbijdragen
ClubSpelersDAD+AMinKaarten
Al-Duhail SC70114900
Al-Sadd SC51018370
Al-Sailiya SC11012700
Qatar SC11012560
Al-Arabi SC30004542
Al-Gharafa SC30001840
Al-Rayyan SC40005072
Al-Shamal SC1000660
Al-Wakrah SC40004752

Vrienden & Tegenstanders

wanneer Qatar Stars League-clubgenoten elkaar treffen op het WK

De aflossing

De ene clubgenoot wordt ingebracht voor de andere.

Karim BoudiafMIDAlmoez AliATTAl-Duhail SC
Almoez Ali kwam voor clubgenoot Karim Boudiaf · Qatar tegen Bosnië en Herzegovina · 72'
Qatar 1–3 Bosnië en HerzegovinaVerlies
24 jun 2026 · Lumen Field, Seattle
Jassem GaberMIDAbdulaziz HatemMIDAl-Rayyan SC
Abdulaziz Hatem kwam voor clubgenoot Jassem Gaber · Qatar tegen Bosnië en Herzegovina · 46'
Qatar 1–3 Bosnië en HerzegovinaVerlies
24 jun 2026 · Lumen Field, Seattle

Waar Qatar Stars League staat

positie onder alle competities · dichtste rivalen

Meeste doelpunten

Doelpunten van de clubspelers voor hun nationale ploegen.

#14 van 36
  1. 14Qatar Stars League3

Meeste assists

Assists van de clubspelers voor hun land.

#18 van 37
  1. 18Qatar Stars League1

Meeste doelpuntbijdragen

Doelpunten + assists — de totale doelpuntbijdrage van een club.

#16 van 48
  1. 16Qatar Stars League4

Meeste schoten

Totaal aantal schoten van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#18 van 63
  1. 18Qatar Stars League22

Schoten op doel

Schoten op doel van de clubspelers. Ze testen de keeper, niet de tribunes.

#16 van 51
  1. 16Qatar Stars League10

Spelmakers

Sleutelpasses — passes die direct tot een schot leidden. De aangevers.

#18 van 62
  1. 18Qatar Stars League23

Beste dribbelaars

Geslaagde dribbels van de spelers.

#15 van 55
  1. 15Qatar Stars League19

Meeste tackles

Totaal aantal tackles van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#13 van 67
  1. 13Qatar Stars League63

Meeste onderscheppingen

Gelezen en onderschepte passes. Meesters van de anticipatie.

#14 van 65
  1. 14Qatar Stars League28

Gewonnen duels

Gewonnen duels (op de grond + in de lucht) van de spelers.

#17 van 72
  1. 15Liga MX163
  2. 17Qatar Stars League152

Kaartenverzamelaars

Gele + rode kaarten. Wie leeft gevaarlijk?

#12 van 45
  1. 12Qatar Stars League6

Bad Boys

Gewogen kaartpunten: geel = 1, rood of tweemaal geel = 3. Schakel om voor per 90.

#10 van 45
  1. 10Qatar Stars League8

Meeste overtredingen

Totaal aantal gemaakte overtredingen van de spelers (indien wedstrijddata beschikbaar).

#15 van 66
  1. 15Qatar Stars League41

Overtredingsmagneten

Ontvangen overtredingen — hoe vaak de spelers werden gevloerd.

#14 van 65
  1. 14Qatar Stars League38

Meeste minuten

Totale speelminuten (reguliere tijd; beperkt bij een rode kaart).

#15 van 73
  1. 15Qatar Stars League3.539

Meeste spelers op het veld

Verschillende spelers die daadwerkelijk in actie kwamen op het WK.

#11 van 73
  1. 11Qatar Stars League25

Meest internationaal

Aantal verschillende vertegenwoordigde nationale ploegen.

#29 van 91
  1. 29HNL4
  2. 29Qatar Stars League4

Jong geweld

Door U21-spelers gespeelde minuten.

#21 van 27
  1. 21Qatar Stars League150

Minuten van routiniers

Door routiniers (30+) gespeelde minuten.

#13 van 58
  1. 10Süper Lig1.512
  2. 13Qatar Stars League1.394

Kort optreden

Spelers met een piepklein WK-optreden — minder dan 10 minuten op het veld. Even knipperen en je mist het.

#17 van 29
  1. 17Qatar Stars League1

De motor

Totale balacties: passes, tackles, gewonnen duels, dribbels en schoten samen. Puur loopwerk.

#16 van 73
  1. 16Qatar Stars League1.386

Volledige competitie-ranglijst bekijken →